mobile menu

Álláslehetőségek

Az A.K.S.D. KFT. Temetőüzemeltetési és Szolgáltatási üzletága SÍRÁSÓ munkatársat keres.

Sírásó állás részletei

FELADATOK:

  • temetkezési szolgáltatások kivitelezése
  • sírásás, ravatalozás megvalósítása
  • részvétel a temetések során

ELVÁRÁSOK:

  • iskolai végzettség: általános iskolai végzettség
  • vezetői engedély: B kategória

ELŐNYT JELENT:

  • temetkezésben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződés
  • csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • védőeszközök
  • bejárás támogatása
  • hosszútávú munkalehetőség stabil hátterű cégnél

Hívjon minket telefonon a 06-30-655-6568-as telefonszámon, vagy küldje el szakmai önéletrajzát az allas@aksd.hu e-mail címre.

Az adatok kezelésének időtartama: A jelentkezők által megküldött önéletrajzokat maximum 1 évig tároljuk. Az önkéntes hozzájáruláson alapuló adatkezelések esetében az érintettek e hozzájárulásukat az adatkezelés bármely szakában visszavonhatják.